Збільшилося виробництво молока

За перший квартал 2019 року тваринницька галузь нашого підприємства виробила на 49 т молока більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року. За цей період надій на корову по підприємству зріс на 120 кг.

Лідером серед тваринницьких підрозділів залишається МТФ №5, де виробили майже третину від загального обсягу молока – 1097 т. Це на 152 т перевищує показники аналогічного періоду минулого року. Також тут середній надій на корову збільшився – на 222 кг.

На 211 кг збільшили надій на корову працівники МТФ №4, на 20 кг – МТФ №1. Отже, бачимо, що резерви для зростання надоїв молока є і над цим ведеться кропітка робота колективів ферм і фахівців відділу тваринництва, адже це і зарплата працівників, і економічна стабільність підприємства.

Олена Кришталь, зоотехнік-селекціонер


Повернутись до списку новин

Новини

01.06.19

Ціни на органічну продукцію рослинництва та продукти її переробки станом на 1 червня 2019 р.

31.05.19

Аграрна еліта України: «Агроекологія» – серед лідерів галузі

30 травня у Києві, в Національній філармонії України, відбулася церемонія нагородження найкращих аграрних підприємств нашої країни, які увійшли до топ-100 рейтингу «Аграрна Еліта України». Серед нагороджених і наше підприємство.

25.05.19

Задля збереження землі

21 травня в міжнародному Центрі органічного землеробства ПП «Агроекологія» відбулося пленарне засідання ІІ Всеукраїнської конференції «Перспективи інституціонального розвитку земельних відносин в Україні».

20.05.19

Оприскувач на органічному полі: використовуємо біопрепарати

Модель органічного землеробства, розроблена і впроваджена в ПП «Агроекологія», продовжує розвиватися.