Урожай, вивезений з поля в комори – що може бути краще цього для хлібороба? Ніби піщані дюни вкривають поверхню токів, та насправді це – зерно, найбільша цінність з усього, що виробляє сільське господарство.
Сонячно-жовті гори пшениці, червонуваті – проса, брунатні – гречки, всі вони призначені для того, щоб дати людям продукти, завдяки яким можна жити в гармонії зі своїм здоров’ям. Адже й вироблені вони в гармонії з природою, з чистою землею, ласкавим сонцем. Фотооб’єктив зафіксував саме ту незабутню мить, коли потік зерна затопив склади підприємства.
Цього року в ПП «Агроекологія» зібрали хороший врожай ранніх зернових і круп’яних культур – озимої і ярої пшениці, ячменю, вівса, гречки, проса. Валовий збір перевищив минулорічний на понад 850 т. Звісно, зараз зерно вже не лежить на відкритих майданчиках токів, а дбайливо перевіяне, відсортоване й відправлене за призначенням: частина віддана власникам земельних паїв як орендна плата, решта – засипана у комори на зберігання. Попереду ще – збирання соняшнику й кукурудзи на зерно. Коли й цей врожай буде засипаний у засіки, у проведенні жнив-2014 можна буде поставити крапку.
А хлібороби вже думають про майбутнє. На полях йдуть роботи, спрямовані на отримання наступного врожаю. Проводиться лущення стерні, обробіток землі під посів озимих і ярих культур. Так і має бути. Адже труд хлібороба нескінченний – як саме життя.
Тетяна Огнєва
Щедрий врожай 2014-го року
© фото Артура Кужілка
18.02.20
Biofach 2020: світові тенденції й українські перспективиЗ 12 по 15 лютого ПП «Агроекологія» вже вп’яте взяло участь у Міжнародній виставці органічних продуктів BioFach у німецькому місті Нюрнберг.
12.02.20
Роздоюванню первісток – особлива увагаОдним із важливих чинників, який формує молочну продуктивність корів є роздоювання первісток.
26.01.20
Сторінками книги – до країни ОрганікиУ рамках проекту «Ми органічні» у світ вийшла книжка «Подорож до країни Органіки»