Наукова та культурна дiяльнiсть

Підприємство є асоційованим членом Національної академії аграрних наук України. Засновник ПП «Агроекологія» Семен Свиридонович Антонець – Почесний академік НААН України, Почесний професор Полтавської державної аграрної академії. За його авторства та співавторства зареєстровано понад 20 патентів на винаходи.

Підприємство співпрацює з багатьма науковими установами, в тому числі – системи НААН України, навчальними закладами. На базі ПП «Агроекологія» науковці-аграрії проводять дослідження, готують матеріали для докторських і кандидатських дисертацій. Тут проходять виробничу практику студенти вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації.

Під час зйомок ток-шоу з питань органічного землеробства на ОД ТРК «Лтава»

ПП «Агроекологія» та його засновники відомі також своєю меценатською діяльністю, сприянню відродження духовності й розвитку культури. За сприяння та спонсорської допомоги С.С. Антонця та А.С. Антонець видано ряд книг, серед яких – упорядковані та перекладені українською мовою професором В.В. Яременком листи та щоденники письменника-гуманіста В.Г. Короленка.

Саме завдяки наполегливості, активній життєвій позиції та матеріальній допомозі С.С. Антонця, 2003 року, до 150-річчя з дня народження В.Г. Короленка, в селі Куйбишеве Шишацького району здійснено масштабний проект відродження дачі письменника, яка стала одним із культурних і туристичних центрів Шишаччини. Щороку наприкінці липня тут проходить літературно-мистецьке Короленківське свято, яке збирає поціновувачів творчості письменника, послідовників його громадянської, правозахисної діяльності. Під час свята на Короленковій дачі виступають відомі в Україні та світі виконавці музики й пісень, поети, літератори. Але відновлена дача відкрита для людей цілий рік. Сюди приїжджають делегації з України та інших країн. Відроджується традиція проведення в цьому місці художніх пленерів.

Відроджена дача письменника В.Г. Короленка

Діяльність С.С. Антонця і А.С. Антонець зі збереження, відродження й популяризації спадщини письменника-гуманіста відмічена присудженням їм премії ім. В.Г. Короленка.

Людину неможливо уявити без прагнення до духовності, пізнання Бога. Завдяки С.С. Антонцю та А.С. Антонець два села – Михайлики Шишацького району та Ставкове Зіньківського району отримали храми. Ніколи раніше в цих селах церков не було. Тож тепер храм Симеона Богоприїмця в Михайликах і Святого Пантелеймона в Ставковому слугують справі відродження духовності краю.

Храм Симеона Богоприїмця у с. Михайлики

Свій вклад робить ПП «Агроекологія» і у збереження довкілля. Перш за все – завдяки органічним технологіям, за якими ведеться господарювання, і які не шкодять навколишньому середовищу. Завдяки цьому на території підприємства та навколо утворилися унікальні агроландшафти, де можна побачити результати гармонійної співпраці людини з природою. Частину земель підприємства заплановано включити до майбутнього регіонально-ландшафтного парку «Лісостеповий чорноземний».

Людину неможливо уявити без прагнення до духовності, пізнання Бога. Завдяки С.С. Антонцю та А.С. Антонець два села – Михайлики Шишацького району та Ставкове Зіньківського району отримали храми. Ніколи раніше в цих селах церков не було. Тож тепер храм Симеона Богоприїмця в Михайликах і Святого Пантелеймона в Ставковому слугують справі відродження духовності краю.

Заповідний ліс біля Короленкової дачі

У ПП «Агроекологія» не тільки виробляють сільськогосподарську продукцію, а також проводять серйозні наукові дослідження, насамперед – у галузі органічного сільського господарства.


Новини

17.04.19

Посівна 2019: традиції і інновації

На полях ПП «Агроекологія» завершується сівба ранніх ярих культур.

12.04.19

Присуджено Державну премію в галузі науки і техніки

Серед лауреатів Державної премії – Герой України, Герой Соціалістичної Праці, почесний академік НААН, заслужений працівник сільського господарства України, засновник ПП «Агроекологія» Семен Свиридонович Антонець.

08.04.19

Збільшилося виробництво молока

За перший квартал 2019 року тваринницька галузь нашого підприємства виробила на 49 т молока більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

01.03.19

Ціни на органічну продукцію рослинництва та продукти її переробки станом на 1 березня 2019 р.