Наукова та культурна дiяльнiсть

Підприємство є асоційованим членом Національної академії аграрних наук України. Засновник ПП «Агроекологія» Семен Свиридонович Антонець – Почесний академік НААН України, Почесний професор Полтавської державної аграрної академії. За його авторства та співавторства зареєстровано понад 20 патентів на винаходи.

Підприємство співпрацює з багатьма науковими установами, в тому числі – системи НААН України, навчальними закладами. На базі ПП «Агроекологія» науковці-аграрії проводять дослідження, готують матеріали для докторських і кандидатських дисертацій. Тут проходять виробничу практику студенти вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації.

Під час зйомок ток-шоу з питань органічного землеробства на ОД ТРК «Лтава»

ПП «Агроекологія» та його засновники відомі також своєю меценатською діяльністю, сприянню відродження духовності й розвитку культури. За сприяння та спонсорської допомоги С.С. Антонця та А.С. Антонець видано ряд книг, серед яких – упорядковані та перекладені українською мовою професором В.В. Яременком листи та щоденники письменника-гуманіста В.Г. Короленка.

Саме завдяки наполегливості, активній життєвій позиції та матеріальній допомозі С.С. Антонця, 2003 року, до 150-річчя з дня народження В.Г. Короленка, в селі Куйбишеве Шишацького району здійснено масштабний проект відродження дачі письменника, яка стала одним із культурних і туристичних центрів Шишаччини. Щороку наприкінці липня тут проходить літературно-мистецьке Короленківське свято, яке збирає поціновувачів творчості письменника, послідовників його громадянської, правозахисної діяльності. Під час свята на Короленковій дачі виступають відомі в Україні та світі виконавці музики й пісень, поети, літератори. Але відновлена дача відкрита для людей цілий рік. Сюди приїжджають делегації з України та інших країн. Відроджується традиція проведення в цьому місці художніх пленерів.

Відроджена дача письменника В.Г. Короленка

Діяльність С.С. Антонця і А.С. Антонець зі збереження, відродження й популяризації спадщини письменника-гуманіста відмічена присудженням їм премії ім. В.Г. Короленка.

Людину неможливо уявити без прагнення до духовності, пізнання Бога. Завдяки С.С. Антонцю та А.С. Антонець два села – Михайлики Шишацького району та Ставкове Зіньківського району отримали храми. Ніколи раніше в цих селах церков не було. Тож тепер храм Симеона Богоприїмця в Михайликах і Святого Пантелеймона в Ставковому слугують справі відродження духовності краю.

Храм Симеона Богоприїмця у с. Михайлики

Свій вклад робить ПП «Агроекологія» і у збереження довкілля. Перш за все – завдяки органічним технологіям, за якими ведеться господарювання, і які не шкодять навколишньому середовищу. Завдяки цьому на території підприємства та навколо утворилися унікальні агроландшафти, де можна побачити результати гармонійної співпраці людини з природою. Частину земель підприємства заплановано включити до майбутнього регіонально-ландшафтного парку «Лісостеповий чорноземний».

Людину неможливо уявити без прагнення до духовності, пізнання Бога. Завдяки С.С. Антонцю та А.С. Антонець два села – Михайлики Шишацького району та Ставкове Зіньківського району отримали храми. Ніколи раніше в цих селах церков не було. Тож тепер храм Симеона Богоприїмця в Михайликах і Святого Пантелеймона в Ставковому слугують справі відродження духовності краю.

Заповідний ліс біля Короленкової дачі

У ПП «Агроекологія» не тільки виробляють сільськогосподарську продукцію, а також проводять серйозні наукові дослідження, насамперед – у галузі органічного сільського господарства.


Новини

29.06.17

День органічного поля на базі ПП «Агроекологія»

4 липня в ПП «Агроекологія» відбудеться День органічного поля, під час якого буде проведене ознайомлення з власною успішною системою органічного землеробства.

29.06.17

Ціни на органічну продукцію ПП "Агроекологія"

Ціни на органічну продукцію рослинництва та продукти її переробки станом на 29 червня 2017 р.

20.06.17

За натхненням – до Семена Антонця

Щоденні об’їзди полів, які проводить засновник ПП «Агроекологія» Семен Антонець, – частина багаторічної творчої роботи з удосконалення системи органічного землеробства.

14.06.17

Гідно представили «Агроекологію» на «АГРО-2017»

З 7 по 10 червня у Києві пройшла Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017». Взяло участь у цьому потужному форумі й наше підприємство.