Гідно представили «Агроекологію» на «АГРО-2017»

З 7 по 10 червня у Києві пройшла Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017». Свої здобутки на ній представили тисячі експонентів з України та інших країн. Взяло участь у цьому потужному форумі й наше підприємство.

Офіційне відкриття виставки відбулося за участі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, який нагадав, що зараз сільське господарство дає 40% валового виробництва нашої держави. Кожен шостий працюючий в Україні трудиться саме в аграрній сфері.

У рамках «АГРО-2017» було організовано 12 спеціалізованих виставок. Дві з них – «Eco House» та «Сучасний Фермер» відбулися вперше. Їхня поява відображає сучасні тенденції до використання енергозберігаючих і екологічних технологій у житловому будівництві та розвитку фермерських господарств.

Як завжди, великий інтерес відвідувачів викликала експозиція Спеціалізованої виставки органічних продуктів та технологій «Organic». Причому, якщо в минулі роки на ній були представлені майже виключно органічні продукти харчування, то цього разу приблизно половина експонентів знайомила гостей виставки з різноманітними біологічними препаратами, використовувати які можна не тільки на великих площах, а й на городах чи навіть у квіткових горщиках. Все це – чудова альтернатива пестицидам і мінеральним добривам.

Узагалі розвитку органічної галузі на «АГРО-2017» було приділено чимало уваги. Зокрема, відбулося засідання круглого столу «Органічне виробництво – пріоритетний напрям аграрного сектору України», на якому заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова повідомила, що зараз триває робота над удосконаленням законодавства в органічній сфері. Нове законодавство спрямоване на надання споживачам гарантій того, що, купуючи маркований відповідним чином товар, вони отримують саме органічну продукцію, а не підробки. Також воно має захистити чесних учасників органічного ринку від недобросовісної конкуренції. На основі нового закону також має відбутися затвердження державного логотипу для органічної продукції, форм документації на таку продукцію, вимог до органічного виробництва, сертифікації, обігу та маркування органічної продукції, ведення реєстрів операторів органічного ринку, органів сертифікації, органічного насіння тощо.

Свої аграрні здобутки також представила кожна область України. Експозиція Полтавщини мала назву «Полтавщина – агроекологічний бренд України». Як зазначив заступник голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий, цього року було вирішено зробити акцент саме на сучасних технологіях та еко-продукції. Тож почесне місце тут було відведено ПП «Агроекологія».

Уже традиційно наше підприємство взяло участь у Спеціалізованій виставці сільськогосподарських тварин «Animal’Ex». За кілька тижнів до її відкриття ми відібрали двох племінних теличок української червоно-рябої молочної породи та двох бичків абердин-ангуської породи. Ці тварини можуть стати окрасою будь-якого стада, як за екстер’єром, так і за продуктивністю. Так, надій за лактацію матері однієї з теличок склав понад 8 тис. кг молока, іншої – понад 9 тис. кг. Перед тим, як вирушати до Києва, тварин кілька разів викупали з миючим засобом, вичесали їм шерсть спеціальними щітками, розчесали китиці на хвостах. Завдяки цьому на виставці вони мали надзвичайно привабливий вигляд. Спілкувалися з відвідувачами виставки, а також стежили за підтриманням тварин в належному стані, спеціалісти зооветеринарної служби підприємства: Юрій Лісовий, Володимир Дробаха, Яна Василенко.

Глядачі – як спеціалісти з тваринництва, так і прості відвідувачі, милувалися нашими тваринами, залюбки фотографувалися з ними. Особливо раділи спілкуванню з теличками й бичками діти. І спокійні тварини брали сіно з дитячих рук, дозволяли себе погладити, навіть позували під час фотографування. Та, звісно, визнанням нашої роботи стала перш за все зацікавленість колег-аграріїв. Просто на виставці в нас купили обох теличок і бичка. Ми раді, що вони поповнили племінні стада інших підприємств.

Отже, ми успішно представили підприємство на найпотужнішій українській аграрній виставці, побачили здобутки колег, познайомилися з новими потенційними партнерами, а також вкотре переконалися, що працюємо у найперспективнішому напрямку сучасного сільського господарства – органічному, і що в цьому – майбутнє «Агроекології».

Оксана Прокопенко, заступник генерального директора з тваринництва


Повернутись до списку новин
Команда

Команда "Агроекології": Володимир Дробаха, мирослава Поворознюк, Яна Василенко, Юрій Лісовий


Новини

18.02.20

Biofach 2020: світові тенденції й українські перспективи

З 12 по 15 лютого ПП «Агроекологія» вже вп’яте взяло участь у Міжнародній виставці органічних продуктів BioFach у німецькому місті Нюрнберг.

12.02.20

Роздоюванню первісток – особлива увага

Одним із важливих чинників, який формує молочну продуктивність корів є роздоювання первісток.

26.01.20

Сторінками книги – до країни Органіки

У рамках проекту «Ми органічні» у світ вийшла книжка «Подорож до країни Органіки»

14.01.20

Комфорт для первісток

На МТФ №2 запрацював новий корівник