Аграрна еліта України: «Агроекологія» – серед лідерів галузі

30 травня у Києві, в Національній філармонії України, відбулася церемонія нагородження найкращих аграрних підприємств нашої країни, які увійшли до топ-100 рейтингу «Аграрна Еліта України». Серед нагороджених і наше підприємство.

Визначення і нагородження найкращих сільськогосподарських підприємств за версією авторитетного всеукраїнського аграрного журналу The Ukrainian Farmer, який і започаткував рейтинг «Аграрна Еліта України», цього року відбулося вже вдев’яте. Таким чином визнають заслуги і вшановують ті підприємства, які протягом попереднього року зробили крок уперед у розвитку власного бізнесу, досягли значних здобутків у своїй ринковій ніші, застосували у практичній діяльності нові технології, зробили суттєвий внесок в соціальній сфері, залучили значні ресурси для розбудови інфраструктури тощо. Лауреатів визначала експертна рада, до складу якої увійшли редактори профільних видань The Ukrainian Farmer, «АгроМаркет», «Наше птахівництво», «Плантатор», «Садівництво по-українськи», а також представники державних установ, галузевих організацій, асоціацій, провідних компаній, що надають аграріям юридичні та консалтингові послуги. За результатами роботи експертів визначено лауреатів у 12 номінаціях. Ними стали сто компаній аграрного сектору, які мають найкращі результати за підсумками 2018 року.

Наше підприємство ставало лауреатом «Аграрної Еліти України» вже кілька разів: у 2013, 2014, 2015, 2017 роках. Його відзначали як беззаперечного лідера у номінаціях «Органічне виробництво» та «Надійність і стабільність». І ось – чергове визнання наших здобутків у сільському господарстві, нашої праці заради людей, тепер – у номінації «Розвиток інфраструктури».

Під час урочистостей у Національній філармонії нагороди лауреатам вручали відомі діячі культури і мистецтва, представники влади, бізнесу й науки. Генеральний директор ПП «Агроекологія» Гліб Лук’яненко отримав статуетку рейтингу з рук виконувачки обов’язків міністра аграрної політики та продовольства Ольги Трофімцевої.

– Вітаю «Агроекологію»! Ви круті! – висловила вона свою радість черговими здобутками підприємства.

А Гліб Віталійович, коментуючи подію, зазначив, що дуже приємно, коли цінність праці бачать і відзначають. Адже органічне виробництво – це родюча земля, здорове харчування, здорова нація, робочі місця, перспективний напрямок розвитку села.

Ця нагорода – гідне визнання звитяжної праці всього колективу «Агроекології», підтвердження того, що вона потрібна народу і державі.

Павло Захарченко, начальник комерційного відділу 


Повернутись до списку новин
Ольга Трофімцева вручає Глібу Лук’яненку статуетку рейтингу

Ольга Трофімцева вручає Глібу Лук’яненку статуетку рейтингу


Новини

01.03.20

Ціни на органічну продукцію рослинництва та продукти її переробки станом на 1 березня 2020 р.

18.02.20

Biofach 2020: світові тенденції й українські перспективи

З 12 по 15 лютого ПП «Агроекологія» вже вп’яте взяло участь у Міжнародній виставці органічних продуктів BioFach у німецькому місті Нюрнберг.

12.02.20

Роздоюванню первісток – особлива увага

Одним із важливих чинників, який формує молочну продуктивність корів є роздоювання первісток.

26.01.20

Сторінками книги – до країни Органіки

У рамках проекту «Ми органічні» у світ вийшла книжка «Подорож до країни Органіки»