Задля збереження землі

21 травня в міжнародному Центрі органічного землеробства ПП «Агроекологія» відбулося пленарне засідання ІІ Всеукраїнської конференції «Перспективи інституціонального розвитку земельних відносин в Україні».

Серед організаторів конференції – Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, ПП «Агроекологія», Головне управління Держгеокадастру в Полтавській області та інші наукові й державні установи. Оскільки зараз питання збереження землі, її захисту, використання, обліку, управління державними ресурсами – серед нагальних, науковці, аграрії, представники державних органів, громадських організацій зібралися, щоб обговорити ці проблеми й намітити шляхи їх вирішення. Під час засідання відбулася загальна дискусія щодо подальшої долі земельних ресурсів в Україні, можливостей запровадження ринку землі, технічних питань її моніторингу, удосконалення земельного законодавства тощо.

Свідченням того, що великий внесок «Агроекології», її засновників і керівництва у справу збереження земельних ресурсів і навколишнього середовища розуміють і гідно оцінюють на найвищому науковому рівні, стало не лише проведення цієї актуально конференції саме тут. Великий резонанс серед присутніх викликало повідомлення про присвоєння заступнику генерального директора підприємства Антоніні Антонець почесного звання «Заслужений захисник природи». Відповідний диплом і відзнаку, а також посвідчення Асоціації агроекологів України Антоніні Семенівні вручив доктор економічних наук, представник Інституту агроекології й економіки природокористування НААН Олександер Ковалів.

– Діяльність ПП «Агроекологія» – це доказ того, що можна працювати в гармонії з природою, без шкоди для землі, – наголосив науковець.

Пересвідчитися у цьому учасники зібрання змогли, побувавши після роботи в конференц-залі на полях підприємства, де ознайомилися з вирощуванням культур за органічними технологіями, дізналися про особливості ґрунтозахисного обробітку, удобрення рослин тощо. Це наочно показало, що в сучасному сільгоспвиробництві можна успішно вирішувати підняті на конференції проблеми без надприродної експлуатації земельних ресурсів, а, навпаки, у процесі виробництва сільськогосподарської продукції зберігати і відновлювати їхню родючість.

Галина Озерська


Повернутись до списку новин
Олександер Ковалів вручає нагороду Антоніні Антонець

Олександер Ковалів вручає нагороду Антоніні Антонець

© фото Ганни Козельської


Новини

01.03.20

Ціни на органічну продукцію рослинництва та продукти її переробки станом на 1 березня 2020 р.

18.02.20

Biofach 2020: світові тенденції й українські перспективи

З 12 по 15 лютого ПП «Агроекологія» вже вп’яте взяло участь у Міжнародній виставці органічних продуктів BioFach у німецькому місті Нюрнберг.

12.02.20

Роздоюванню первісток – особлива увага

Одним із важливих чинників, який формує молочну продуктивність корів є роздоювання первісток.

26.01.20

Сторінками книги – до країни Органіки

У рамках проекту «Ми органічні» у світ вийшла книжка «Подорож до країни Органіки»