Новини

 • 20.11.18 Задля спільної справи

  Наша сьогоднішня розповідь – про працівників тваринницької галузі, яким за досягнення високих виробничих показників та з нагоди Дня працівників сільського господарства України були вручені грамоти від органів обласної і районної влади

 • 02.06.17 Дві династії на органічних теренах Європи

  Для успішної роботи органічне землеробство потребує сучасної техніки, зорієнтованої саме на органічні технології. Утім, у всьому світі таку техніку виробляють лише кілька підприємств. І австрійська компанія Einböck – одна з них.

 • 17.05.17 Аграрна Еліта України: надійність і стабільність «Агроекології»

  12 травня у Національній філармонії України м. Київ відбулася церемонія нагородження переможців проекту «Аграрна Еліта України». Відзнаку цього авторитетного рейтингу в черговий раз отримало й наше підприємство.

 • 01.05.17 Ціни на органічну продукцію ПП "Агроекологія"

  Ціни на органічну продукцію рослинництва та продукти її переробки станом на 1 травня 2017 р.

 • 12.04.17 Весняно-польові роботи – 2017: успіхи, новинки, експерименти

  У стислі терміни, лише за два тижні, ми завершили сівбу ранніх зернових культур. При цьому не лише добивалися високої якості весняно-польових робіт, але й застосовували новації та експериментували.

 • 08.04.17 До корови – на «Ви»: канадський досвід

  «Хороший бик пів-стада коштує», - ця, дуже давня, зоотехнічна формула не втратила актуальності й донині. Настільки ж цінними зараз є послуги й продукція компаній, які спеціалізуються на отриманні й реалізації спермопродукції великої рогатої худоби.