Переробка

ПП «Агроекологія» сертифіковане Органік Стандарт UA-BIO-108 відповідно до стандарту, рівнозначного Постановам Ради (ЄС) 834/2007, 889/2008 як виробник органічної продукції рослинництва – пшениці озимої та ярої, жита, ячменю, вівса, гречку, кукурудзи, соняшника, еспарцету, люцерни, вики та ін.

У господарстві налагоджена переробка зерна на власних потужностях, які також сертифіковані Органік Стандарт UA-BIO-108 відповідно до стандарту, рівнозначного Постановам Ради (ЄС) 834/2007, 889/2008.

Підприємство пропонує широкий асортимент органічних, високоякісних, екологічно чистих продуктів харчування для людей, які турбуються про своє здоров’я, цінують вишуканий смак натуральних продуктів, а також для дієтичного харчування. Це – борошно з озимої та ярої пшениці, жита, гречки, соняшникова олія холодного віджиму, крупи з озимої та ярої пшениці, вівсянка, гречана несмажена цільнозернова крупа та січка, а також насіння різних культур для пророщування і використання в системах здорового харчування та для висівання у ґрунт.

Придбати борошно, крупи, олію можна у роздріб і оптом. Оптові ціни діють на замовлення понад 100 кг продукції одного виду. Можливий самовивіз або доставка «Новою поштою».

Отримати більш детальну інформацію і зробити замовлення можна за телефоном: +380501431562.

Сьогодні ми пропонуємо
наступні органічні продукти від виробника:

Крупа перлова органічна

Вищого ґатунку

Цільнозернова крупа із зерна ячменю. Перлова каша багата на білки, що за харчовою цінністю перевершують білки пшениці. Щоб перлова каша була смачною, рекомендується готувати її, попередньо замочивши в холодній воді протягом 10–12 годин.

Крупа ячна

Вищого ґатунку

Виробляється із подрібненого зерна ячменю.

Крупа пшенична органічна

Вищого ґатунку

Цільнозернова крупа виробляється із зерна пшениці ярої. Каша з цієї крупи має чудовий смак.

Крупа пшенична «Артек» органічна

Вищого ґатунку

Крупа «Артек» – один із найкорисніших продуктів, який отримують із пшениці ярої. ЇЇ легко готувати, каші мають вишуканий смак.

Вівсяні пластівці органічні

Вищого ґатунку

Виробляються із зерна вівса. Страви з вівсянки –ідеальний вибір для сніданку.

Олія соняшникова органічна

Вищого ґатунку

Виробляється з насіння соняшнику шляхом холодного віджиму. Є чудовим продуктом для харчування.

Крупа гречана (ядриця) органічна

Вищого ґатунку

Цільнозернова крупа з насіння гречки. Ми виробляємо несмажену, «зелену» гречану крупу. Саме така крупа якнайкраще відповідає потребам здорового та дієтичного харчування, адже залишаться живою – її навіть можна пророщувати. У несмаженій гречці зберігається максимум корисних речовин, які руйнуються під впливом високої температури. Саме ця крупа – незамінний продукт для тих, хто веде здоровий спосіб життя, потребує дієтичного харчування. У багатьох країнах Заходу її навіть продають не в продуктових крамницях, а в аптеках.

Січка гречана. Органічний продукт

Вищого ґатунку

Виробляється з подрібненого насіння гречки. Несмажена. Як і цільнозернова гречка, січка містить багато корисних речовин, під час теплової обробки швидше розварюється.

Борошно пшеничне органічне

Вищого ґатунку

Виробляється із зерна пшениці озимої. Чудово підходить для випікання хліба, приготування будь-яких виробів, до складу яких входить борошно.

Борошно пшеничне з ярої пшениці органічне

Вищого ґатунку

Виробляється із зерна пшениці ярої. Має високий вміст білка і клейковини. Ідеально підходить для випікання хлібо-булочних, кондитерських виробів, страв із борошна: вареників, галушок, млинців, локшини тощо. Вироби з цього борошна мають чудові смакові якості.

Борошно житнє органічне

Вищого ґатунку

Виробляється із зерна жита. Незамінне для випікання житніх сортів хліба, пряників за традиційними рецептами тощо.

А також

Органічне зерно, вирощене без пестицидів та мінеральних добрив, використовується для пророщування, виготовлення борошна у домашніх умовах, посіву тощо:

  • Пшениця органічна, другий клас
  • Жито органічне
  • Овес органічний
  • Ячмінь органічний
  • Соняшник органічний
  • Вика яра органічна
  • Еспарцет органічний
  • Гречка органічна

ПП «Агроекологія» сертифіковане як виробник органічної продукції. Ми вирощуємо цілу низку сільськогосподарських культур. Їхнє зерно, насіння, зелена маса є екологічно чистими і використовуються для продажу, переробки на продукти харчування та для годівлі худоби.


Новини

22.01.18

Тваринництво: підсумки року

У січні підбиває підсумки попереднього року тваринницька галузь. Результати 2017 року свідчать про плідну роботу й чималі успіхи.

20.01.18

Цивілізоване поводження з відходами – вимога часу

Мешканці Михайликівського старостату мають чудову можливість зробити чистішими не тільки свої оселі й дворища, але й села та навколишнє природне середовище.

15.01.18

Навесні на поля вийде нова техніка

10 січня було проведене пробне внесення компосту розкидачем органічних добрив німецької фірми «Аннабургер».

28.12.17

Ставківські школярі отримали нагороди

Веселощами і приємними сюрпризами запам’ятається Новорічний ранок учням Ставківського навчально-виховного комплексу «Загальнооосвітня школа І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».