Отримали сертифікат COR

Цими днями ПП «Агроекологія» отримала ще один органічний сертифікат на свою продукцію – за канадським стандартом COR (Canada Organic Regime).

2018 року компанія «Органік Стандарт» була акредитована Канадським агентством контролю продуктів харчування на сертифікацію за стандартом COR, і ПП «Агроекологія» стала одним із перших її клієнтів, які отримали такий сертифікат. До нього занесене 31 найменування продукції рослинницької галузі нашого підприємства. Це надає нам право експортувати її до Канади.

За інформацією Канадсько-українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій («Проект CUTIS»), органічний ринок Канади останніми роками добре розвивається. Так, у 2017 році він демонстрував зростання у 8,7%, а його орієнтовний обсяг досяг 5,4 млрд. канадських доларів (близько 3,5 млрд. євро). Це дозволило йому увійти до топ-5 світових органічних ринків. Причому, 66% канадців купували органічні товари щотижня. Особливо популярна така продукція серед молоді: щотижня купують її 83% людей, народжених у 1981–1999 роках.

Попит на органічні товари, що постійно зростає, Канада частково задовольняє за рахунок власного виробництва, а також імпортуючи їх. Зараз вона стала одним із найбільших імпортерів органічних продуктів у світі поряд з країнами ЄС, США та Японією. До Канади їх завозять із 142 країн. Експерти CUTIS вважають, що цей ринок перспективний і для української продукції.

Ірина Козін, агроном


Повернутись до списку новин

Новини

01.06.19

Ціни на органічну продукцію рослинництва та продукти її переробки станом на 1 червня 2019 р.

31.05.19

Аграрна еліта України: «Агроекологія» – серед лідерів галузі

30 травня у Києві, в Національній філармонії України, відбулася церемонія нагородження найкращих аграрних підприємств нашої країни, які увійшли до топ-100 рейтингу «Аграрна Еліта України». Серед нагороджених і наше підприємство.

25.05.19

Задля збереження землі

21 травня в міжнародному Центрі органічного землеробства ПП «Агроекологія» відбулося пленарне засідання ІІ Всеукраїнської конференції «Перспективи інституціонального розвитку земельних відносин в Україні».

20.05.19

Оприскувач на органічному полі: використовуємо біопрепарати

Модель органічного землеробства, розроблена і впроваджена в ПП «Агроекологія», продовжує розвиватися.