Отримали сертифікат COR

Цими днями ПП «Агроекологія» отримала ще один органічний сертифікат на свою продукцію – за канадським стандартом COR (Canada Organic Regime).

2018 року компанія «Органік Стандарт» була акредитована Канадським агентством контролю продуктів харчування на сертифікацію за стандартом COR, і ПП «Агроекологія» стала одним із перших її клієнтів, які отримали такий сертифікат. До нього занесене 31 найменування продукції рослинницької галузі нашого підприємства. Це надає нам право експортувати її до Канади.

За інформацією Канадсько-українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій («Проект CUTIS»), органічний ринок Канади останніми роками добре розвивається. Так, у 2017 році він демонстрував зростання у 8,7%, а його орієнтовний обсяг досяг 5,4 млрд. канадських доларів (близько 3,5 млрд. євро). Це дозволило йому увійти до топ-5 світових органічних ринків. Причому, 66% канадців купували органічні товари щотижня. Особливо популярна така продукція серед молоді: щотижня купують її 83% людей, народжених у 1981–1999 роках.

Попит на органічні товари, що постійно зростає, Канада частково задовольняє за рахунок власного виробництва, а також імпортуючи їх. Зараз вона стала одним із найбільших імпортерів органічних продуктів у світі поряд з країнами ЄС, США та Японією. До Канади їх завозять із 142 країн. Експерти CUTIS вважають, що цей ринок перспективний і для української продукції.

Ірина Козін, агроном


Повернутись до списку новин

Новини

17.04.19

Посівна 2019: традиції і інновації

На полях ПП «Агроекологія» завершується сівба ранніх ярих культур.

12.04.19

Присуджено Державну премію в галузі науки і техніки

Серед лауреатів Державної премії – Герой України, Герой Соціалістичної Праці, почесний академік НААН, заслужений працівник сільського господарства України, засновник ПП «Агроекологія» Семен Свиридонович Антонець.

08.04.19

Збільшилося виробництво молока

За перший квартал 2019 року тваринницька галузь нашого підприємства виробила на 49 т молока більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

01.03.19

Ціни на органічну продукцію рослинництва та продукти її переробки станом на 1 березня 2019 р.