Ще один органічний сертифікат

Нещодавно ми почали співпрацювати  з новою сертифікаційною організацією – ETKO, що відкриває можливості реалізації органічної продукції підприємства у США.

Американський ринок органічної продукції розвивається вже протягом багатьох років. Цікавлять американців і продукти з України. Адже наші виробники можуть запропонувати досить широкий асортимент продукції, до того ж – високої якості і у достатньо великих обсягах. Водночас, вимоги, які висувають у США до органічних продуктів, завезених з інших країн, доволі суворі. Тому отримати сертифікацію за нормативами NOP (Національної органічної програми) непросто. Але ми впевнені у якості продукції, яку виробляємо, тому й вирішили пройти відповідну сертифікацію.

Співробітники компанії ETKO провели ретельну перевірку нашого підприємства на відповідність стандарту NOP. Це стосувалося всього – від документації до безпосереднього виробництва. Інспекція пройшла успішно і підтвердила, що продукція ПП «Агроекологія» відповідає вимогам американського стандарту, тому її можна завозити і продавати у США.

У сертифікаті, датованому 2 листопада 2018 року, зазначено 38 видів продукції рослинництва та переробки. У цьому списку – пшениця озима, ячмінь, просо, кукурудза, льон, соняшник, овес, кілька видів круп – гречана, пшенична, вівсяні пластівці, пшеничне борошно, соняшникова і лляна олія та інші продукти.

Успішна сертифікація за нормами NOP не лише розширяє наші можливості у реалізації виробленого. Це також – чергове міжнародне визнання того, що ПП «Агроекологія» працює на рівні кращих світових виробників органічної продукції. Отже, нам є, чим пишатися. Але нам є й куди розвиватися. Адже органічної продукції потребує все більше людей – як в Україні, так і в інших країнах.

Ірина Козін, агроном


Повернутись до списку новин

Новини

01.03.19

Ціни на органічну продукцію рослинництва та продукти її переробки станом на 1 березня 2019 р.

20.02.19

Нові обрії міжнародного партнерства

З 13 по 16 лютого у Нюрнбергзі (Німеччина) відбулася Міжнародна виставка «BioFach 2019», на якій гідно представило свою продукцію і ПП «Агроекологія»

12.02.19

Одне поле – кілька культур

Серед особливостей, які відрізняють органічне землеробство від інтенсивного, – одночасне використання досить великої кількості сільськогосподарських культур.

20.01.19

Борошно, гречка, пшоно: що замовляють покупці

Купівля продуктів за допомогою сучасних засобів зв’язку і доставки стає дедалі популярнішою. Повною мірою це стосується органічної продукції нашого підприємства, яку покупці замовляють дистанційно.