Ще один органічний сертифікат

Нещодавно ми почали співпрацювати  з новою сертифікаційною організацією – ETKO, що відкриває можливості реалізації органічної продукції підприємства у США.

Американський ринок органічної продукції розвивається вже протягом багатьох років. Цікавлять американців і продукти з України. Адже наші виробники можуть запропонувати досить широкий асортимент продукції, до того ж – високої якості і у достатньо великих обсягах. Водночас, вимоги, які висувають у США до органічних продуктів, завезених з інших країн, доволі суворі. Тому отримати сертифікацію за нормативами NOP (Національної органічної програми) непросто. Але ми впевнені у якості продукції, яку виробляємо, тому й вирішили пройти відповідну сертифікацію.

Співробітники компанії ETKO провели ретельну перевірку нашого підприємства на відповідність стандарту NOP. Це стосувалося всього – від документації до безпосереднього виробництва. Інспекція пройшла успішно і підтвердила, що продукція ПП «Агроекологія» відповідає вимогам американського стандарту, тому її можна завозити і продавати у США.

У сертифікаті, датованому 2 листопада 2018 року, зазначено 38 видів продукції рослинництва та переробки. У цьому списку – пшениця озима, ячмінь, просо, кукурудза, льон, соняшник, овес, кілька видів круп – гречана, пшенична, вівсяні пластівці, пшеничне борошно, соняшникова і лляна олія та інші продукти.

Успішна сертифікація за нормами NOP не лише розширяє наші можливості у реалізації виробленого. Це також – чергове міжнародне визнання того, що ПП «Агроекологія» працює на рівні кращих світових виробників органічної продукції. Отже, нам є, чим пишатися. Але нам є й куди розвиватися. Адже органічної продукції потребує все більше людей – як в Україні, так і в інших країнах.

Ірина Козін, агроном


Повернутись до списку новин

Новини

20.11.18

Задля спільної справи

Наша сьогоднішня розповідь – про працівників тваринницької галузі, яким за досягнення високих виробничих показників та з нагоди Дня працівників сільського господарства України були вручені грамоти від органів обласної і районної влади

16.11.18

Колектив звитяжного труда

Машинно-тракторна бригада Ставківської філії ПП «Агроекологія» – один із тих колективів, на плечі працівників якого лягає одна з найбільших часток усіх робіт по підприємству

06.11.18

Ще один органічний сертифікат

Нещодавно ми почали співпрацювати з новою сертифікаційною організацією – ETKO, що відкриває можливості реалізації органічної продукції підприємства у США.

01.11.18

Ціни на органічну продукцію рослинництва та продукти її переробки станом на 1 вересня 2018 р.