Отримали сертифікат COR

Цими днями ПП «Агроекологія» отримала ще один органічний сертифікат на свою продукцію – за канадським стандартом COR (Canada Organic Regime).

2018 року компанія «Органік Стандарт» була акредитована Канадським агентством контролю продуктів харчування на сертифікацію за стандартом COR, і ПП «Агроекологія» стала одним із перших її клієнтів, які отримали такий сертифікат. До нього занесене 31 найменування продукції рослинницької галузі нашого підприємства. Це надає нам право експортувати її до Канади.

За інформацією Канадсько-українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій («Проект CUTIS»), органічний ринок Канади останніми роками добре розвивається. Так, у 2017 році він демонстрував зростання у 8,7%, а його орієнтовний обсяг досяг 5,4 млрд. канадських доларів (близько 3,5 млрд. євро). Це дозволило йому увійти до топ-5 світових органічних ринків. Причому, 66% канадців купували органічні товари щотижня. Особливо популярна така продукція серед молоді: щотижня купують її 83% людей, народжених у 1981–1999 роках.

Попит на органічні товари, що постійно зростає, Канада частково задовольняє за рахунок власного виробництва, а також імпортуючи їх. Зараз вона стала одним із найбільших імпортерів органічних продуктів у світі поряд з країнами ЄС, США та Японією. До Канади їх завозять із 142 країн. Експерти CUTIS вважають, що цей ринок перспективний і для української продукції.

Ірина Козін, агроном


Повернутись до списку новин

Новини

01.03.19

Ціни на органічну продукцію рослинництва та продукти її переробки станом на 1 березня 2019 р.

20.02.19

Нові обрії міжнародного партнерства

З 13 по 16 лютого у Нюрнбергзі (Німеччина) відбулася Міжнародна виставка «BioFach 2019», на якій гідно представило свою продукцію і ПП «Агроекологія»

12.02.19

Одне поле – кілька культур

Серед особливостей, які відрізняють органічне землеробство від інтенсивного, – одночасне використання досить великої кількості сільськогосподарських культур.

20.01.19

Борошно, гречка, пшоно: що замовляють покупці

Купівля продуктів за допомогою сучасних засобів зв’язку і доставки стає дедалі популярнішою. Повною мірою це стосується органічної продукції нашого підприємства, яку покупці замовляють дистанційно.