Борошно, гречка, пшоно: що замовляють покупці

Купівля продуктів за допомогою сучасних засобів зв’язку і доставки стає дедалі популярнішою. Повною мірою це стосується органічної продукції нашого підприємства, яку покупці замовляють дистанційно.

Можливість ознайомитися з цінами на органічні продукти на нашому сайті, замовити їх через електронну пошту або телефоном і отримати замовлення за допомогою «Нової Пошти» споживачі мають уже кілька років. І багато з них цю можливість використовують.

Кожного клієнта уважно вислуховують, уточнюють усі деталі замовлення. Деяких споживачів вже впізнають по голосу, адже вони є постійними клієнтами й замовляють нашу продукцію багато років. Надходять замовлення з усієї України, але традиційно найбільше цікавлять органічні продукти мешканців Києва й Київської області. Щороку з’являються нові клієнти. Якщо раніше майже всі вони купували нашу продукцію для власної кухні, то зараз серед них є й фізичні особи – дрібні виробники хліба, іншої випічки. Це свідчить про зростання популярності не лише органічних продуктів, але й виробів, виготовлених за незвичайними рецептами або за традиціями національної кухні, які невеличкими партіями випускають сімейні пекарні й кафе.

Протягом 2018-го року споживачам, що зробили замовлення дистанційно, ми реалізували майже 28 т нашої продукції – борошна, круп, олії. Найбільший попит мало борошно різних видів і ґатунків, особливо – пшеничне вищого ґатунку, якого в нас придбали близько 14 т, а також житнє жорнове, гречане тощо. Серед круп безперечним лідером за популярністю залишаються вівсяні пластівці, яких прихильники здорового способу життя купили понад 1,5 т. Майже сім центнерів у нас придбали різної гречаної крупи – зеленої, смаженої й січки, півтонни – пшона. Чимало покупців віддають перевагу перловці, пшеничній крупі «Артек», ячній крупі, добре купують соняшникову й лляну олію.

Уже другий рік значну частину продукції ми реалізуємо споживачам у наших фірмових магазинах у Полтаві. Цифри свідчать, що органічні продукти популярні у полтавців. Найохочіше вони купують вівсяні пластівці – протягом 2018 року через магазини їх реалізовано понад 1,4 т, а також гречку – її купили майже 1,3 т різних видів, пшоно – понад півтонни, пшеничну крупу «Артек» – більше чотирьох центнерів, перловку – майже три центнери тощо. Чимало у Полтаві реалізовано й борошна різних видів та ґатунків – понад 10 т. Споживачі купували безпосередньо борошно, а також готовий хліб, випечений з нього спеціально для наших магазинів. Загалом же через магазини реалізовано близько 15 т органічної продукції рослинництва й продуктів її переробки.  

Приємно, що кожен продукт із нашого асортименту має своїх споживачів, яких стає дедалі більше. А це свідчить про те, що органічний ринок в Україні продовжує розвиватися.

Але ми не лише продаємо нашу продукцію, а й віддаємо з благодійною метою. Зокрема, допомагаємо на безоплатній основі одній із полтавських лікарень. Для поліпшення харчування її пацієнтів протягом року передали 1,3 т борошна й різних круп.  

Олена Середич, заступник головного бухгалтера


Повернутись до списку новин

Новини

30.10.19

Ціни на органічну продукцію рослинництва та продукти її переробки станом на 22 жовтня 2019 р.

05.10.19

Горить земля – страждають люди

Спека, посуха, а головне – людська недбалість призводять до безлічі загорянь в лісах, на луках і полях.

18.09.19

Свято у стилі органік

14 вересня у Києві відбувся Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів, де представило свою продукцію і ПП «Агроекологія».

02.09.19

Органічні рекорди для України

Серед досягнень, записаних до Книги рекордів України, є такі, котрими особливо пишаються органічні виробники.